Služby

Fakturační údaje a sídlo společnosti

V.B. Nedožerského 101/46 972 12 Nedožery – Brezany Slovensko

Telefón: +421 46 542 11 03

Fax: +421 46 542 11 04

Email: ronchem@ronchem.sk

Služby

Hygienický servis

Nejen nasazení správného prostředku je rozhodující pro oblast hygieny. Je jen jedním z aspektů naši činnosti. Ten druhý, velmi důležitý faktor je servis a poradenství, které jsou neoddělitelné při vypracovaní celkového hygienického konceptu. Jeho účelem je systematické odkrývání slabých, respektive kritických zón v procesu výroby. Náš odborný poradce společně se zákazníkem identifikuje hygienické riziko, případně odebere vzorky, doporučí nasazení techniky, vypracuje správný hygienický program, který může obsahovat i několik kroků, které problém odstraní – eliminují.

V rámci hygienického servisu zabezpečíme:

  • vypracování hygienického auditu
  • vypracovaní plánů hygieny, sanitačních plánů
  • doporučení nasazení techniky včetně dávkovačů, aplikátorů, čistících a dezinfekčních roztoků, napěňovacích zařízení, strojního zařízení, tlakových a podlahových strojů a pod
  • mikrobiologický dozor testováním kritických míst, zjištěním kontaminace, rozborů mléka
  • školení pracovníků, kteří jsou v styku s nebezpečnými látkami
  • optimalizace spotřeby – nákladů
  • vypracovaní dokumentace

Dodávky a montáž techniky a hygienických doplňků

Neoddělitelnou součástí hygienického servisu jsou i různé doplňky jako aplikátory, dávkovače, směšovače chemie, pumpy, utěrky a pod.

Dodávky a servis roky ověřené vysokotlakové techniky zabezpečuje Branislav Kalabus KA-BE, Žilina.

Vysoce kvalitní hygienické kartáče KOBRA, odolné i vůči extrémně silným čistícím a dezinfekčním prostředkům, určeným převážně pro oblast potravinářského průmyslu od dodavatele Ladislava Németha ml., Lehnice, výborně doplňují celý hygienický sortiment výrobků a služeb.

Zasílaní tovaru

Zasílaní tovaru na Slovensku i v Čechách je realizované nejpozději do 48 hod. od potvrzení objednávky, prostřednictvím smluvního přepravce. Cena dopravy je účtována pouze v případě odběru tovaru v hodnotě do 5000,-Kč, bez DPH.