EUTERWASCH
Prostředek k mytí a dezinfekci vemene na bázi jódu.
Dávkování: dva střiky dávkovací pumpičkou na 10 litrů vody. Následně umýt vemeno – struky prací nebo jednorázovou utěrkou namočenou v pracovním roztoku s teplotou do 45 ° C.
Prostředek je možné aplikovat i napěněním v koncentraci 10%, tj jeden střik dávkovací pumpičkou přímo do napěňovacího aplikátoru a doplnit vodou.
V případě použití pracích utěrek, použijte vždy jednu utěrku na jedno zvíře.  Výrazně snížíte riziko přenosu bakterií z nemocných zvířat na zdravé. Splňuje normu EKO.

PREMA CLEAN
Prostředek k mytí vemene před dojením pěnou, na bázi kyseliny mléčné. Je určen k přímému použití, bez ředění. Má vynikající mycí účinek. Obsahuje ochranné složky k hydrataci a celkové regeneraci struků. Neobsahuje žádné parfémy, nezanechává v mléce žádné rezidua.
Aplikuje se pomocí napěňovacího aplikátoru.

EUTERTUCH
Prací utěrky na vemena. Klasické prací utěrky se zvýšenou sací silou a odolností. Dokáží vydržet až 300 praní a mohou být dlouhodobě (4 dny) namočené v dezinfekčním prostředku (Euterwasch).

EUTERPAPIER 800
Vodě odolné papírové jednorázové utěrky. Rola speciálního papíru určená na namáčení v dezinfekčním prostředku. Kotouč obsahuje 800 útržků. Je určen k namáčení v 1% prostředku Euterwasch. Takto připravený roztok vydrží stabilní 4 dny, poté je nutné dezinfekci doplnit. Papír je plně biologicky odbouratelný.

EUTERPAPIER SOFT
Papírová jednorázová utěrka určená na otíraní vemen do sucha.


Řešení pro jednotlivé situace:

  • Zasušení krav (DRY-DIP).
  • Filtrace mléka (filtre KALF).
  • Plošná dezinfekce stájových prostorů (eimü-30).
  • Čištění kanalizačních vpustí, dezinfekční brody (Chlornan vápenatý 45%).

Jižní Morava:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Severní Morava:
Ing. Ivan Tomašovič
+421 911 195 991
tomasovic@ronchem.cz

Vysočina:
Petra Konvalinová
+420 608 301 166
petrakonvalina@gmail.com

Jižní Čechy:
Hana Janečková
+420 608 434 655
janeckova.h@email.cz