HYGIENA DIP GREEN +
Bariérový kombinovaný prostředek na bázi kyseliny mléčné a salicylové. Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin hustý ochranný film, s viditelným zeleným zbarvením.

CHLORHEXIDIN FILM DIP

Bariérový prostředek na bázi Chlorhexidinu. Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin hustý ochranný film, s viditelným zeleno-modrým zbarvením.

DOPPEL FILM DIP
Bariérový prostředek na bázi speciální typu jódu, pro použití v prostředí zvýšeného bakteriálního zatížení a zhoršeného zdravotního stavu zvířat.
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin hustý ochranný film, s viditelným červeno-hnědým zbarvením. Usmrcuje všechny druhy původců mastitid (bakterie, viry, kvasinky, plísně a spory).

DOPPELDIP

Prostředek na bázi speciální typu jódu, pro použití v případě velkých a opakujících se problémů (mastitíd).
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin ochranný film, s viditelným červeno-hnědým zbarvením. Speciální konzistence má rychlý a hloubkový účinek. Usmrcuje všechny druhy původců mastitid (bakterie, viry, kvasinky, plísně a spory).

DERMASTITIS BLOCKER

Protimastitídní jódový prostředek, výrazně blokuje mastitídní patogeny a trvale udržuje nízký počet somatických buněk. Zlepšuje stav pokožky, redukuje riziko hyperkeratózy.
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení, nebo pěnou pomocí napěňovacích aplikátorů. Na struku vytváří viditelný, červeno-hnědý ochranný film.

ASIRAL DIP COAT PURE

Bariérový prostředek na bázi chlórdioxidu, dvousložkový. Má okamžitý účinek s dlouhodobým působením od dojení k dojení. Zlepšuje stav kůže struků. Neodkapává, dokonale přilne na struk.
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně dva cm, bezprostředně po dojení. Snadná kontrola použití, díky výrazně modrému zbarvení.

DRY DIP

Dvojitá ochrana během zasušení dojnic před otelením. Prostředek vytváří na strucích trvanlivý ochranný film, který vydrží rozhodujících 7 dní po aplikaci. Náklady na jedno zvíře jsou extrémně úsporné. Prostředek nenahrazuje antibiotika.


Řešení pro jednotlivé situace:

  • Zasušení krav (DRY-DIP).
  • Filtrace mléka (filtre KALF).
  • Plošná dezinfekce stájových prostorů (eimü-30).
  • Čištění kanalizačních vpustí, dezinfekční brody (Chlornan vápenatý 45%).

Jižní Morava:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Severní Morava:
Ing. Ivan Tomašovič
+421 911 195 991
tomasovic@ronchem.cz

Vysočina:
Petra Konvalinová
+420 608 301 166
petrakonvalina@gmail.com

Jižní Čechy:
Hana Janečková
+420 608 434 655
janeckova.h@email.cz