HYGIENA DIP GREEN +
Bariérový kombinovaný prostředek na bázi kyseliny mléčné a salicylové. Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří hustý ochranný film, s viditelným zeleným zbarvením.

chlorhexidin-film-dipCHLORHEXIDIN FILM DIP
Bariérový prostředek na bázi Chlorhexidinu. Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin hustý ochranný film, s viditelným zeleno-modrým zbarvením.

DOPPEL FILM DIP
Bariérový prostředek na bázi speciálního typu jodu, pro použití v prostředí zvýšeného bakteriálního zatížení a zhoršeného zdravotního stavu zvířat.
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin hustý ochranný film, s viditelným červeno-hnědým zbarvením. Usmrcuje všechny druhy původců mastitid (bakterie, viry, kvasinky, plísně a spory).

DOPPELDIP
Prostředek na bázi speciální typu jodu, pro použití v případě velkých a opakujících se problémů (mastitid).
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Na ošetřeném struku vytváří několik hodin hustý ochranný film, s viditelným červeno-hnědým zbarvením. Speciální konzistence má rychlý a hloubkový účinek. Usmrcuje všechny druhy původců mastitid (bakterie i viry, kvasinky, plísně a spory).

DERMASTITIS BLOCKER
Protimastitídní jódový, výrazně blokuje mastitídní patogeny a trvale udržuje nízký počet somatických buněk. Zlepšuje stav pokožky, redukuje riziko hyperkeratózy.
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení, nebo pěnou pomocí napěňovacích aplikátorů. Na struku vytváří viditelný, červeno-hnědý ochranný film.

DIP COAT PURE
Bariérový prostředek na bázi chlórdioxidu, dvousložkový. Má okamžitý účinek s dlouhodobým působením od dojení k dojení. Zlepšuje stav kůže struku. Neodkapává, dokonale přilne na struk.
Aplikuje se ponořením struku do neředěného prostředku do hloubky přibližně 2 cm, bezprostředně po dojení. Snadná kontrola použití, díky výrazně modrému zbarvení.

DRY DIP
Dvojitá ochrana během zasušení dojnic před otelením. Prostředek vytváří na strucích trvanlivý ochranný film, který vydrží rozhodujících 7 dní po aplikaci. Náklady na jedno zvíře jsou extrémně úsporné. Prostředek nenahrazuje antibiotika.


Řešení pro jednotlivé situace:

  • Zasušení krav (DRY-DIP).
  • Filtrace mléka (filtre KALF).
  • Plošná dezinfekce stájových prostorů (eimü-30).
  • Čištění kanalizačních vpustí, dezinfekční brody (Chlornan vápenatý 45%).

Jižní Morava:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Severní Morava:
Ing. Ivan Tomašovič
+421 911 195 991
tomasovic@ronchem.cz

Vysočina:
Petra Konvalinová
+420 608 301 166
petrakonvalina@gmail.com

Jižní Čechy:
Hana Janečková
+420 608 434 655
janeckova.h@email.cz